Hakkımızda

Emlakçıları doğru müşterilerle müşterileri de uzman emlakçılarla buluşturan Yenihane, gayrimenkul hizmetlerine odaklanmış yeni nesil bir pazar yeridir.

Üyelerimizi ihtiyaçları doğrultusunda, bölgesinde ve alanında uzman yetki belgesine sahip emlak danışmanlarıyla bir araya getiriyoruz. Kayıtlı emlakçıları doğru müşterilerle, kayıtlı müşterileri de uzman ve yetkin emlakçılarla buluşturuyoruz.

Daha fazlasını öğrenin

Neden Yenihane ile Çalışmalısınız?

İster ev ister dükkan her türlü gayrimenkul alırken, satarken, kiralarken ya da kiraya verirken önceliğiniz doğru fiyatlandırma yaptığınızdan emin olmaktır. Bunun yolu da doğru emlakçı ve emlak komisyoncularıyla çalışmaktan geçer. Yenihane, ihtiyacınıza yönelik en doğru gayrimenkul uzmanını kolayca bulabileceğiniz bir gayrimenkul platformudur.

Yenihane sizi bölgesinin uzmanı emlakçıyla eşleştirir.

Her emlakçının deyim yerindeyse avucunun içi gibi bildiği bir bölgesi vardır. Yenihane, mülk ve/veya emlak almak ya da satmak istediğinizde sizi bölgesinin uzmanı emlakçıyla buluşturur. Diğer taraftan, emlakçılar yani gayrimenkul danışmanları da bölgelerinde açılmış talepleri görürler ve gayrimenkulünü satmak ya da emlak almak isteyen üyelere ulaşabilirler.

Yenihane sizi alanında uzman danışmanla eşleştirir.

Almak veya satmak istediğiniz türden mülkünüzle ilgili fırsatları uzmanına danışarak değerlendirmek istemez misiniz? Yenihane, ihtiyacınız olan hizmeti, emlak danışmanlarının uzmanlık alanlarına göre almanızı sağlar. Böylece arsa almak ya da satmak istediğinizde arsa konusunda uzmanlaşmış bir emlakçıya, konut almak ya da satmak istediğinizdeyse konutta uzmanlaşmış bir emlakçıya yönlendirilirsiniz.

Yenihane sizi yeni fırsatlarla tanıştırır.

Tanıdığınız ya da çevrenizde bulunan emlakçılar ya da gayrimenkul danışmanları her zaman ihtiyacınıza cevap verecek uzmanlığa sahip olmayabilir! Antalya’da bulunan ve satmak istediğiniz arsayı, İstanbul Caddebostan’daki lüks konut uzmanı bir emlakçı gereğince değerlendiremeyebilir. Çünkü farklı bölgeler ve farklı türde mülkler farklı türde uzmanlık gerektirirler. Yenihane, sizi bölgesinde ve alanında en doğru uzmanlığa sahip danışmana yönlendirir, böylece sınırlı bir çevrede kısıtlanmak yerine doğru fiyatla daha hızlı bir şekilde alış-satış yapma şansınız artar.

Neden Emlakçı ile Çalışmalısınız?

Emlakçı ya da emlak danışmanı ile çalıştığınızda hem alırken hem de satarken tanıtımdan tapu işlemleri aşamasına dek profesyonel destek alırsınız.

Tanıtım

Emlakçı ya da emlak danışmanı, mülkünüzün tanıtımını ilan sitelerinden bağımsız olarak tüm platformlarda en doğru şekilde yapar.

Görüşmeler

İlk görüşmeleri sizin adınıza gerçekleştirir, siz yalnızca potansiyel ciddi alıcılarla bir araya gelirsiniz.

Pazarlık

Taşınmazınıza gelen ya da sizin verdiğiniz teklifleri değerlendirme, pazarlık ve sonuçlandırma aşamalarında size destek olur.

Mevzuat

Mevzuatın güncel haline hâkim olduğu için hukuki süreçlerde de size yol gösterir.

Stres Yönetimi

Emlak alım-satım ya da kiralama süreçlerinin son derece stresli olabilecek her aşamasında yanınızda olur.

Doğru Fiyat

İşin uzmanı bir emlakçıyla çalıştığınızda doğru fiyatlandırma yaptığınızdan emin olursunuz.

Şirket Bilgileri

Şirket Ünvanı:Yenihane Teknoloji Anonim Şirketi
Sorumlu Kişi:Yenihane Teknoloji A.Ş. Üst Yönetimi
Vergi Dairesi:Kozyatağı
Vergi Kimlik Numarası (VKN):9490804287
Mersis Numarası:0949080428700001
Yenihane Kayıtlı Elektronik Posta Adresi:yenihane@hs01.kep.tr
Ticaret Sicil Numarası:419698-5
DUNS Numarası:751132331